Rekord Jastrzębskiego DogTrekkingu TropDoGrzybka

4 września odbył się V Jastrzębski DogTrekking TropDoGrzybka. Tak licznej grupy wesoło merdających pupili jeszcze u nas nie było!

Po raz kolejny pobiliśmy rekord – w trasę ruszyło minimum 150 czworonogów a towarzyszyło im około 300 osób 😉 Co ważne gościliśmy Uczestników, którzy przejechali nawet 300 km, by bawić się razem z nami! Impreza niewątpliwie zyskuje na popularności.  W piknikowej, rodzinnej atmosferze wszyscy jak zwykle bawiliśmy się doskonale

– powiedział Rafał Grzybek, organizator biegu.

Właściciele psów wraz ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi wspólnie przebiegli trasą przez Las Kyndra. Do wyboru mieli 2 trasy: 5 i 10-kilometrową. Atrakcji dla uczestników wraz z kudłatymi pupilami nie brakowało. Były konkursy dla najmłodszych, porady behawioralne, prelekcje i zajęcia edukacyjne oraz stoiska gastronomiczne.

Rafał Grzybek nie krył, ile pozytywnych uczuć wiąże z wydarzeniem:

Osobiście, jestem niezwykle wzruszony ilością osób, które nas wspierały i zaangażowały się w bezinteresowną pomoc przy organizacji wydarzenia. Wdzięczność Uczestników i cała masa merdających ogonków utwierdzają nas tylko w przekonaniu, że było warto.

Zgłoszenie się do biegu wiązało się z wpłatą 25 zł na konto Schroniska dla zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju. Zatem świetna zabawa połączona została z równie wspaniałą inicjatywą pomocy psiakom, które najbardziej takiego wsparcia oczekują i na nie zasługują.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.