Złote, szmaragdowe, srebrne czy diamentowe gody

Tych wiele określeń składa się na wielką, trwającą kilkadziesiąt lat miłość!

W dniu ślubu powiedzieli sobie „tak” i trwają w swoich uczuciach do dnia dzisiejszego. Minęło jak jeden dzień, choć to już kilkadziesiąt wspólnych lat za nimi. Zapewniali, że do dziś pamiętają, jak wyglądało ich przyjęcie ślubne.


Podczas uroczystości Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój w imieniu Prezydenta RP wręczyła 47 parom jubilatów okolicznościowe medale. Nie zabrakło również specjalnej oprawy muzycznej, której początek dał Marsz Mendelsona. Natomiast zespół ludowy zagrał podczas kosztowania tortu.

Dużo zdrowia, siły, radości z rodziny, ze wspólnych spotkań z przyjaciółmi. Niech się dzieje jak najlepiej i niech te Wasze wspomnienia będą pięknymi wspomnieniami dla Was i dla Waszych rodzin. Sto lat i dużo zdrowia! – życzyła Prezydent podczas uroczystości.


Jubilatom jeszcze raz życzymy przede wszystkim zdrowia i trwania w miłości. Byśmy mogli być świadkami kolejnych Waszych rocznic. Życzymy gotowości na wspólne uśmiechy, troski, radości i wszystko, co życie przygotuje po drodze.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.