Zatrzymana w posiadaniu znacznej ilości narkotyków

Policjanci z jastrzębskiej komendy zatrzymali 19-letnią mieszkankę powiatu cieszyńskiego, która posiadała przy sobie znaczną ilość narkotyków. Wywiadowcy zabezpieczyli prawie 70 gram katynonu. Kobiecie grozi kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z zespołu wywiadowców jastrzębskiej komendy patrolując ulice miasta, zatrzymali do kontroli drogowej samochód peugeot, w którym znajdowały się dwie osoby, mieszkańcy powiaty cieszyńskiego. W trakcie kontroli mundurowi zauważyli, iż osoby te są bardzo podenerwowane, co jak się później okazało, miało swoją przyczynę. W trakcie prowadzonych czynności kobieta dobrowolnie wydała cztery foliowe woreczki z substancją zabronioną. Po sprawdzeniu w systemach informatycznych okazało się, że kierowca nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Samochód został odholowany na parking strzeżony, a kobieta spędziła noc w policyjnym areszcie.

O dalszym losie zatrzymanej zdecyduje sąd. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.