Patriotyzm mamy we krwi!

Razem uczcijmy Narodowe Święto Niepodległości. Zobacz program wydarzenia.

11 listopada spotkajmy się i zademonstrujmy wspólnotę – razem pod biało-czerwoną!

Tegoroczne Święto Niepodległości będzie wyjątkowe. Przygotowaliśmy dla Was występ Chóru Dziecięcego Opery Śląskiej. Nie zabraknie symbolicznego przemarszu ulicami miasta, a towarzyszyć nam będzie Orkiestra KWK Borynia. Przejdziemy z Placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (kino Centrum) do ronda Porozumienia Jastrzębskiego, gdzie odbędzie się symboliczne wciągnięcie biało-czerwonej na maszt. Podczas uroczystości będą rozdawane kotyliony oraz flagi.

– Ten dzień jest wyjątkowy. Jest okazją do budowania wspólnoty i cementowania więzi społecznych. Bądźmy razem, ponad podziałami, w celu budowania wspólnej przyszłości, gdzie każdy znajdzie swoje miejsce. Serdecznie wszystkich zapraszam do wzięcia udziału w obchodach – Anna Hetman, prezydent Jastrzębia-Zdroju.

Program wydarzenia:

15.00 – występ Chóru Dziecięcego Opery Śląskiej – wkrótce informacje o sposobie dystrybycji wejściówek!

16.00 – przemarsz z Orkiestrą KWK Borynia z Placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (kino Centrum) do ronda Porozumienia Jastrzębskiego

16.20 – uroczyste wciągnięcie flagi RP na maszt

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.