To już czwarta edycja charytatywnego „słodkiego biegu”

Bieg Cukierkowy za nami.

Zgłosiło się 100 osób chętnych do uczestniczenia w Biegu Cukierkowym. Można jeszcze dołączyć do ich grona, bo limit na liście zapisów to 300 osób chętnych. Chętnych nie tylko na sportowe wyzwanie, bo nie jedynie o 5-kilometrowy bieg tutaj chodzi. Co roku bowiem część opłaty startowej przekazywana jest na cele charytatywne. Tym razem 10 zł z każdego opłaconego pakietu startowego zostanie przekazane na konto na konto Fundacji Serce dla Maluszka.

Jak podaje na jednym z portali mediów społecznościowych organizator Biegu Cukierkowego, na uczestników czekają wyjątkowe medale i wiele atrakcji:

Lista naszego „słodkiego” biegu w 1/3 zajęta, przypominamy o limicie 300 uczestników. Tym razem biegniemy dla Miki vs. SMA. Dzisiaj prezentujemy medal, cukierkowy i kolorowy, mamy dla Was jeszcze inne niespodzianki, ale o tym wkrótce.

18 grudnia, bo właśnie w tym dniu odbędzie się charytatywny bieg, będzie pełen kolorów, smakołyków i radości z tego, że bieg był w słusznym celu. Trasa obejmuje 5-kilometrowy obszar na terenach Kąpieliska Zdrój oraz Parku Zdrojowego.

Na Bieg Cukierkowy można zapisać się na stronie MOSIRu, czyli organizatora biegu:

https://bgtimesport.pl/zawody/zgloszenie/id/619/bieg_id/989

Tutaj nie liczy się to, kto jest najszybszy w bieganiu, tylko w pomaganiu.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.