Rusza konkurs „Bohater na miarę naszych czasów”

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju wspólnie z Zespołem Szkół Specjalnych nr 9 w Jastrzębiu-Zdroju zapraszają wszystkich uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie. „Bohater na miarę naszych czasów”, edycja pod tytułem: Bezpieczne Ferie – Poradnik Sznupka. Technika wykonania prac – komiks odręczny lub graficzny.

Rusza konkurs pod nazwą: „Bohater na miarę naszych czasów”, edycja pod tytułem: „Bezpieczne Ferie – Poradnik Sznupka”. Jego celem jest promowanie działań na rzecz edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposobów spędzania wolnego czasu w miejscu zamieszkania. Każdy, kto weźmie udział w konkursie, będzie miał za zadanie za pomocą komiksu przedstawić swoje spojrzenie na bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu podczas zimowego wypoczynku.

Wykonane prace można przesłać e-mailem: bohaternamiare@gmail.com lub przesłać na adres szkoły. Termin nadsyłania prac mija 30 listopada 2022 roku. Każda praca musi być podpisana imieniem i nazwiskiem autora, klasą, nazwą i adresem szkoły, telefonem oraz imieniem i nazwiskiem szkolnego opiekuna konkursu. Konieczne jest też dołączenie zgody na udział w konkursie, który można pobrać w załączniku. Szczegóły dotyczące przedmiotu i zakresu konkursu znajdują się w załączonym regulaminie.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 15 grudnia 2022 roku na stronach internetowych organizatorów. Dla zdobywców pierwszych trzech miejsc w każdej grupie wiekowej przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Bawcie się dobrze przy tworzeniu Waszych prac i pamiętajcie – ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia!

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.