Koncert charytatywny już wkrótce

Koncert, który odbędzie się 17 grudnia na Sali Koncertowej PSM, będzie okazją do pomocy osobom potrzebującym przeszczepienia szpiku.

Muzyczne wydarzenie pod patronatem Fundacji DKMS „Dajmy Każdemu Małą Szansę” ma na celu rozpowszechnienie u młodzieży wolontariatu, chęci pomocy osobom chorym oraz rejestrację potencjalnych dawców szpiku.

Uroczystość odbędzie się 17 grudnia 2022 r. o godzinie 17:00 na Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. prof. Józefa Świdra w Jastrzębiu-Zdroju. Wśród wykonawców będą młodzi muzycy z PSM z Jastrzębia-Zdroju oraz wokalistki, które uczęszczały do prywatnego studium muzycznego Music Point. Podczas koncertu wystąpi również Natalia Motyka – laureatka I miejsca w konkursie Jastrzębskich Talentów.

Wstęp na koncert jest darmowy, jednak obowiązywać będzie rezerwacja biletów. Chęć uczestniczenia w wydarzeniu można zgłaszać od 25 listopada przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: koncert.charytatywnie@gmail.com, bądź przez sms na numer 694 605 193.

To wydarzenie nie tylko muzyczne. Jego głównym celem jest zwrócenie uwagi na możliwość pomocy osobom szukającym swojego genetycznego bliźniaka. Dlatego od godz. 12:00 w dniu wydarzenia będzie otwarte stanowisko do rejestracji potencjalnych dawców. Przeszkoleni wolontariusze wyposażeni w maseczki i rękawiczki ochronne będą rejestrować i pobierać wymazy od chętnych osób.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.