Jastrzębie-Zdrój: Sprawdź się na placu Street Workout

Nowy obiekt rekreacyjny przy ul. Krakowskiej.

Nie zwalniamy tempa w realizacji projektów  Jastrzębskiego Budżet Obywatelskiego.
Na ulicy Krakowskiej, znajduję się idealne miejsce spotkań dla pasjonatów dyscypliny Street WorkoutPark. Został tam zmodernizowany i rozbudowany park. Głównym założeniem jest dążenie do aktywnego i zdrowego trybu życia naszych mieszkańców.

Street workout to forma ćwiczeń łącząca elementy gimnastyki i parkouru.Ten trening jest odpowiedni dla prawie każdego, i można go wykonywać niemal wszędzie. Można trenować z wykorzystaniem własnej masy ciała lub z pomocą różnych przedmiotów takich jak ławki czy drążki. Kluczowymi elementami w Street Workout są: pompki, stanie na rękach, podciągnięcia, zwisy oraz różne ich kombinacje. Ćwiczenia w parku treningowym to doskonały sposób na przełamanie rutynyna siłowni iobciążenie ciała w nowy sposób. Jeśli wybierzecie ćwiczenia odpowiednie dla waszego poziomu, będziecie mogli osiągnąć doskonałe rezultaty.

Dodatkowo dzięki tej infrastrukturze dzieci i młodzież będą miały mniej problemów związanych z kręgosłupem. Będą wzmacniać swoje ciało. Poprawi się również kreatywności i umiejętność pracy w zespole.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.