Bezpłatny trening samoobrony

Wsparcie dla kobiet z Jastrzębia-Zdroju.

Na spotkaniu nauczysz się jak prawidłowo zachować się w sytuacji zagrożenia, oraz zwiększysz poczucie własnego bezpieczeństwa. Trening poprowadzi instruktor Marek Kropiwnicki. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich pań niezależnie od wieku i warunków fizycznych.

Ilość miejsc jest ograniczona. Chętne osoby prosimy o wysyłanie zgłoszenia na adres e-mail: zi@ops.jastrzebie.pl  lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu (32) 43 49 616 od pn.- pt. w godz. 7.30-15.30.

Organizatorem jest Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Jastrzębiu-Zdroju. Spotkanie prowadzone jest w ramach kampanii „Biała Wstążka”.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na problem przemocy wobec kobiet oraz wspieranie działań na rzecz jej przeciwdziałania, promowania wzorców mężczyzn, którzy nie krzywdzą a chronią.

  • Kiedy? 1 grudnia 2022 r. 
  • Godzina: 17:30 – 19:00
  • Miejsce: Hala „Omega” ul. Harcerska 14B

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.