Jastrzębska strefa kibica

W Jastrzębiu-Zdroju kibice piłki nożnej mogą wspólnie emocjonować się meczami podczas Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

Mistrzostwa świata w Katarze ruszyły 20 listopada. W środę 30 listopada Polska awansowała do 1/8 finału mimo porażki z Argentyną! Jastrzębscy kibice wspólnie mogą przeżywać mundialowe emocje w naszej strefie kibica, którą na najbliższy mecz przenosimy do Kina Centrum.

Od niedzieli, 20 listopada na placu WOŚP przed Kinem Centrum dla miłośników sportowych wrażeń miasto udostępniło namiotową przestrzeń, gdzie wspólnie dopingowaliśmy reprezentację Polski. Przed naszą narodową drużyną mecz z Francją, na który zapraszamy do Kina Centrum. Rozpoczęcie zmagań sportowych 4 grudnia o godzinie 16:00, wejście na salę możliwe od 15:30.

Silna jastrzębska reprezentacja w Katarze, dodatkowo napędza emocje. Podczas Mistrzostw Świata 2022 na murawę wychodzą jastrzębianie, wychowankowie szkółki piłkarskiej MOSiR. W kadrze znaleźli się Kamil Glik, Michał Skóraś i Szymon Żurkowski.

Zgromadźmy się tam razem, by wspólnie dopingować reprezentację Polski.

Kibicujemy Naszym!

Podczas najbliższego meczu z Francją, kibicować będziemy w kinie, gdzie niedozwolony jest wstęp na widownię osobom nietrzeźwym lub będących pod wpływem innych substancji odurzających lub psychotropowych.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.