Pierwsze Jastrzębskie Produkty Lokalne

Warto wspierać jastrzębskich przedsiębiorców.

Jastrzębski Produkt Lokalny, to lista którą tworzymy, aby pokazać, że w Jastrzębiu-Zdroju funkcjonują lokalne firmy, po których produkty warto sięgać, a wybierając je, wspierać jastrzębskich przedsiębiorców.

Obecnie listę tworzą produkty Olejarni Uzdrowisko Anety Wychorskiej, piwa Browaru Jastrzębie S.A. oraz budynek browaru jako atrakcja turystyczna, spływ kajakowy rzeką Szotkówką oferowany przez Roberta Pietrzyka, miody z Pasieki Pszczelej Hanny i Karola Pnioków oraz wina z Winnicy Laguna Lecha Sikory.

Spis będziemy sukcesywnie wzbogacać o kolejne produkty, wydarzenia, usługi czy obiekty wytwarzane lub oferowane z wykorzystaniem metod tradycyjnych, w sposób charakterystyczny dla Jastrzębia-Zdroju. Po szczegółowy opis każdego z produktów wraz z danymi kontaktowymi, a także informacje na temat procedury umieszczenia nowego wpisu, zapraszamy TUTAJ.

UM Jastrzębie-Zdrój

Informacja prasowa
Informacja prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@zyciejastrzebia.pl.